Moment v stodoleSvadba je dôležitým MOMENTom v živote každého človeka. Jedným z prvotných rozhodnutí je správny výber miesta pre tento jedinečný deň. Ak hľadáte netradičné spojenie prírody a svadobnej noblesy, ideálne pre zaznamenanie krásnych MOMENTov Vášho veľkého dňa, SVADBA V STODOLE je to, čo hľadáte.

Nájsť stodolu v ktorej by sme mohli organizovať svadby.... To bolo naším snom už niekoľko rokov. Hneď ako sme objavili zahraničné stránky s obrázkami takýchto luxusne vyzdobených drevených vidieckych stavieb, vedeli sme že je to niečo, čo by mohlo ozvláštniť slovenské svadby. Sen sa stal skutočnosťou a jednu nádhernú stodolu sme našli...

Stojí v malebnom kraji v tichom prostredí prírody Bielych Karpát. Postavená ako súčasť ranča s množstvom lákadiel pre dospelých i deti v podobe chovu zvieratiek v prírode.

Romantika a oddych, zábava a tanec, dobré jedlo a dobré pitie, príjemné prostredie a napokon krásne spomienky, to všetko môže byť súčasťou Vašej SVADBY v STODOLE.

Nechajte svoje sny o rozprávkovej svadbe preniesť do reality a vychutnajte si Váš deň plným dúškom s MOMENTOM v STODOLE.

Lokalita: Okres Trenčín, mesto Nemšová časť Luborča, smer trenčianska Závada

Termíny: letné mesiace v sezóne od roku 2016

Kapacita: do 100 hostí

Ponúkané služby: svadba v stodole, oslava/párty/eventy/firemné posedenia v stodole, svadobný obrad v stodole fotenie svadobného páru v priestoroch stodoly a v areály ranču